Kim jestem i co tutaj robię?
Cześć! Chcę Ci opowiedzieć jak znalazłam się tu gdzie jestem teraz.
Za młodu czułam, że chcę w jakiś sposób leczyć ludzi, interesowało mnie przyklejanie plasterków na rany i pomoc innym. Rosło we mnie ciepło wewnętrzne i chęć zaopiekowania się drugim człowiekiem. W wieku nastoletnim otrzymałam od wujka książkę “Technika Uwalniania” Hawkinsa i zaczęły się pierwsze praktyki - moja świadomość zaczęła się poszerzać. Innym “dziwnym” trafem gdziekolwiek podróżowałam w biblioteczkach dla wszystkich znajdowałam książki duchowe - w tym “Świadomość” Osho czy książki coachingowe. W liceum myślałam, że medycyna jest moją drogą. Jednak ciekawość, którą miałam względem relacji międzyludzkich, tego jak się zawiązują, co je wzmacnia - wygrała, i zdecydowałam się na studia psychologiczne.
Tak właśnie zaczęła się podróż po uwalnianiu moich własnych negatywnych przekonań, historii, a przede wszystkim emocji zamkniętych w ciele. Początkowo przez terapię własną, ustawienia hellingerowskie, dalej przez mentoringi, coaching i hipnoterapię zaczęłam nabierać doświadczenia we wszystkich metodach i zaczęłam kształtować siebie jako psycholog, jako przewodnik. Korzystałam z wiedzy fizyków kwantowych i neurobiologów. Medytowałam i uspakajałam swój umysł, co zresztą robię do dziś. Pomagając sobie uczyłam się jak pomagać innym.
Następnie przyszły kursy terapeutyczne, pracy z energią i samorozwoju duchowego - były dopełnieniem narzędzi i przemiany własnej, gdzie zdobyłam zrozumienie drogi, a nie tylko samych celów. W ciągu tych paru lat wypracowałam swoje metody pracy i swoje podejście, którym teraz z radością się dzielę. Widzę jak pięknie zmieniają się ludzie u mojego boku i jest to dla mnie największa radość i motywacja, by być i rozwijać się dalej.